Spokój i relaks...

Odetchnij i wycisz umysł

Wiemy, że w Camppinus Park chcecie złapać oddech i odpocząć w najbliższym gronie. Nasz park znajduje się w pobliżu atrakcji turystycznych, ścieżek rowerowych i deptaków, ale jest zamknięty dla osób z zewnątrz. Możecie tu czuć się swobodnie, spędzić czas na tarasie Waszego domu, skorzystać z odkrytego basenu oraz strefy z ogniskiem.

W pobliżu jeziora

Idealna baza wypadowa

Z Camppinus Park bez trudu wyruszycie na spacer lub wycieczkę rowerową. Od malowniczego Jeziora Wicko dzieli nas zaledwie kilka metrów. Podziwiać kojące widoki i podglądać życie dzikiej natury możecie z kilku pomostów. Do najbliższych plaż Bałtyku i urokliwych miejscowości dotrzecie popularnymi trasami rowerowymi.

Piaszczyste plaże

Morza Bałtyckiego

Całym sercem polecamy Wam atrakcje wybrzeża. Piękne, szerokie plaże Bałtyku i malownicze klify, dzikie wydmy, na których przy odrobinie szczęścia można wypatrzeć Mikołajka Nadmorskiego. A gdyby zabrakło Ci miastowego charakteru, sprawnie i szybko dojedziesz do takich kurortów jak Darłowo czy Ustka.

Komfortowe zwiedzanie

Sprawnie i wygodnie

Aby dotrzeć do urokliwych zakątków wybrzeża i zwiedzić okolicę polecamy zajrzeć do naszego Carportu. Do Waszej dyspozycji są elektryczne pojazdy EZ-Go, segway i rowery. A na rejs po jeziorze Wicko polecamy nasz katamaran solarny.

Poznaj atrakcje all inclusive

bezpłatne dla rezerwacji bezpośrednich (telefon, email, strona www)

Katamaran solarny

Do Waszej dyspozycji mamy luksusowy katamaran solarny Solliner, wygodny, cichy i przyjazny środowisku. 8-osobowa załoga może wyruszyć łodzią na niezwykły rejs po malowniczym jeziorze Wicko.

Katamaran solarny

opis

Ścieżki rowerowe

W naszej okolicy jest dostępna sieć atrakcyjnych ścieżek rowerowych. Sprawdźcie:

  • Szlak Poligonowy Jarosławiec – Ustka
  • Międzynarodowy Szlak Rowerowy „Dookoła Bałtyku”
  • Czerwony Szlak Rowerowy Północny
  • Czerwony Szlak Rowerowy „Naćmierskich Wzgórz”
  • Niebieski Szlak Rowerowy „Eryka I”
  • Zielony Szlak Rowerowy „Wzniesienia Barzowickie”

Ścieżki rowerowe

opis

XBOX/PS4

W każdym domu w Camppinus Park znajdziecie konsolę Xbox lub PS4 wraz z pakietem gier

XBOX/PS4

opis

Plaża w Jarosławcu

W miejscowości Jarosławiec znajduje się najwyższy klif na środkowym wybrzeżu, zabytkowa latarnia morska i popularne kąpieliska. Bez trudu znajdziecie też dzikie plaże otoczone wydmami,  wymarzone na długie spacery, szczególnie o zachodzie słońca.

Plaża w Jarosławcu

opis

Rowery elektryczne

W naszym Carporcie znajdziecie rowery elektryczne, dzięki którym w przyjemny i wygodny sposób poznacie okolicę. To nasza ulubiona forma obcowania z dziką przyrodą i zwiedzania urzekających wsi.

Rowery elektryczne

opis

Studio Fitness VR

Przygotowaliśmy dla Was przestrzeń rozrywki, w której na wyłączność możecie skorzystać z symulatora roweru, kajaku oraz z platformy do biegu. Do dyspozycji jest tam również strefa Home Cinema, Virtual Reality, konsola PS4 oraz SMART TV 75” z pakietem Netflix i kanałami satelitarnymi premium

Studio Fitness VR

opis

Basen

W trakcie pobytu od czerwca do września zachęcamy do odpoczynku w naszym odkrytym basenie. Możecie zarezerwować go na wyłączność i relaksować się w najbliższym gronie.

Basen

opis

Pojazdy elektryczne

Przez cały pobyt do Waszej dyspozycji jest czteroosobowy pojazd elektryczny EZ-Go, którym możecie poruszać się po naszym terenie lub zwiedzić okolicę.

Pojazdy elektryczne

opis

Rezerwacja bezpośrednia

oferta dopasowana do Twoich potrzeb